.  

 PERSONEl

 BAYİ KODU

 KULLANICI ADI

 ŞİFRE
 
7/24 ONLINE TL YÜKLEME - TURKCELL - TÜRK TELEKOM - VODAFONE
 BT İLETİSİM 0850 3025361
 infobilisimtime.com
 
 
 Bayimiz Olun
turcel kontor aktarma, turcell parca, turkceel çorum bayisi, türkceel kayseri kontör, turkcel hattan turkcel hatta kontur yükleme, turkcel kontör, turkcel kontör satışı, turkcel kontör satışları, turkcel kontör yollama numarası, TURKCEL KONTÖR İSTEME, turkcel kontor, turkcel kontur aktarma, turkcel kontur isteme servisi, turkcel parça kontör fiyatları, turkcel telefondan telefona kontür yükleme, turkcell telsim satan bayilikler, turkcell hattına kontör nasıl yüklenir, turkcell kontor yollama.
Bayimiz Olun / Firmamız Hakkında
Firmamız Hakkında

BilisimTime Bil.Tel.Hiz. 05.08.2006 Tarihin'de Ticari hayatına başlamıştır.Gelişen dunya'ya ayak uydurmak için her geçen gün kendini yenilemektedir. Muşlerilerine en iyi hizmeti verebilmek için daima ilkleri sunmaktadır. Firmamızın ana hedefi Doğu Karadeniz Başta olmak üzere tüm Türkiye'ye güvenilir bir hizmet sunmaktır.

Firmamız; Web Tasarim, Online GSM TL ve PAKET yükleme ,Online Fatura Tahsilatı, GSM Mobil, Bilgisayar satiş hizmetleriyle güvenilir ve en kısa zamanda hizmet verilmektedir.

Firmamızın kurulduğu tarihten günümüze kadar sektöründe lider konumda olması, müşterilerine tecrübe, geçerlilik ve güvenilirlik unsurlarının sağlanmasının garantisi olmuştur. Firmamız devamlı olarak, ürün ve hizmet kalitesini, daha kaliteli ürünler ve daha kapsamlı destek sağlamak amacıyla, yüksek otomasyon ve esneklik kavramlarıyla beraber geliştirmektedir.

 

Firma Sahibi
Medet  BAŞKAN

 
 
Ana Sayfa  |  Kurumsal  |  Bayimiz Olun  |  Haberler  |  Fiyat Listemiz  |  E-Ticaret  |  Sık Sorulan Sorular  İletişim
HEPSİ CELL © 2008
tasarım ve programlama
V.2016